Yeni turnuvalar, yeni başarılar !!

13-14 Nisan tarihlerinde farklı yerlerde düzenlenen satranç turnuvalarında GSE Satranç merkezi sporcuları başarılar elde etmeye devam ediyor..

İlk olarak Manisa’da düzenlenen MANİSA TİCARET ve SANAYİ ODASI ELO SATRANÇ TURNUVASINDA 8 yaş genel kategorisinde yarışan sporcumuz Tuğra Berk Yılmaz, 6 da 5 puan alarak 2.ci ile eş puanla averajla 5. olmuş ve ucundan yakaladığı 1.cilik kupasını kıl payı ile kaçırmıştır. Bir önceki turnuvasında da kupayı az farkla kaçıran Tuğra’ya ilerki turnuvalarda 1.cilikler dileriz..

2.olarak İzmir Atatürk Lisesinde düzenlenen 6.Alsancak Satranç Turnuvasında 8 Yaş genel kategorisinde yarışan sporcumuz Ayperi Ilgın Has da 6 da 5 puan alarak genel kategoride 3., kızlar kategorisinde ise 1. olmuştur. Önceki turnuvasında da kızlarda 1. olan sporcumuz çıtayı biraz daha yükseltmiştir. İlerleyen turnuvalarda başarılarının devam etmesini dileriz..

3. olarak İzmir Öğretmen evinde düzenlenen Buca Akademi Satranç Eğitim Merkezi satranç turnauvasında 8 yaş genel kategorisinde yarışan sporcumuz Melisa Deda da derece alamamasına rağmen iyi oyunlar ortaya koymuştur. Ve yine öğretmen evinde düzenlenen satranç şenliği turnuvasında yarışan en minik sporcularımızdan Cemre Yaşar da ilk oyunlarını oynadı ve ilk puanlarını aldı.. Her 2 sporcumuza da başarılar dileriz…

 

Yeni turnuvalar, yeni başarılar !!
Başa dön